PolEcho 2022

Szanowni Państwo, Moi Drodzy,

Bardzo dziękuję Wszystkim za obecność i aktywność na PolEcho 2022.

Bardzo miło było nam gościć Państwa w Katowicach. Cieszę się bardzo, że nasze spotkanie zgromadziło łącznie 1400 uczestników – większość z Państwa mogła być z nami bezpośrednio. Część – ponad 450 osób uczestniczyło oglądając konferencję przed monitorem komputera.

Bardzo Dziękuję !

Pamiętajcie Państwo, ze Wszyscy Uczestnicy PolEcho 2022 mogą wrócić do wykładów przez najbliższe 3 miesiące.

Jeżeli nie mieli Państwo okazji uczestniczyć w Sesji Inauguracyjnej – bardzo gorąco rekomenduję jej obejrzenie.

Mieliśmy wyjątkowych Gości – wspaniałe wykłady Prezydenta Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego – Prof. Stefana Achenbacha oraz Pioniera śląskiej i polskiej echokardiografii – Prof. Zbigniewa Gąsiora.

Wyjątkowe były wystąpienia Prof. Yurija Ivaniva oraz Pani Prof. – Nelyi Oryshchyn wybitnych kardiologów z Narodowego Uniwersytetu Medycznego we Lwowie.  Relacja tego, co dzieje się z Pacjentami w kraju ogarniętym wojną była wstrząsająca, wielu z nas poruszyła do głębi, pojawiły się łzy w oczach – ta relacja była potrzebna i ważna. Jeżeli nie mogli być Państwo z nami – warto wrócić do tych chwil.

Sesja zgromadziła ponad 700 uczestników – bardzo Państwu dziękuję za tą wyjątkową obecność na Sesji Inauguracyjnej.

Dziękuję także za wyjątkową kreatywność, pełne zaangażowanie w akcję Aukcja na Rzecz Ukrainy !!! Tej części organizacji – nie do końca przewidywalnej, baliśmy się nieco. To było wyzwanie, którego wcześniej nie potrzebowaliśmy i nie realizowaliśmy.

Dzięki Państwu – Darczyńcom i Licytującym było wspaniale.

Zebraliśmy w ramach Akcji kwotę: 42 594, 0 PLN (subkonto PolEcho 2022 na koncie PAH). Kwota zostanie przekazana dla Ofiar wojny w Ukrainie.

Serdecznie pozdrawiam,
W imieniu Zarządu AE PTK oraz Komitetu Organizacyjnego PolEcho 2022,
Katarzyna Mizia-Stec