PolEcho 2023

Szanowni Państwo,
Szanowne Koleżanki i Koledzy,

z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na doroczną Konferencję Asocjacji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego – POLECHO 2023. W tym roku konferencja, po wielu latach, ponownie zawita do Warszawy. Będziemy mieli zaszczyt gościć Państwa w stolicy w piątek i sobotę 21 i 22 kwietnia 2023 roku. Podwoje otworzy dla nas PGE Narodowy – miejsce od wielu dziesięcioleci będące świadkiem wielu wielkich widowisk sportowych, kulturalnych i społecznych.

Będziemy się starać, aby POLECHO 2023 było, podobnie jak w latach poprzednich, wydarzeniem edukacyjnym na najwyższym poziomie. Zaproszenie do udziału w kongresie przyjęła prezydent-elekt Europejskiej Asocjacji Obrazowania Sercowo-Naczyniowego (EACVI) – Victoria Delgado.

Jesteśmy pewni, że jak zawsze POLECHO 2023 będzie okazją do kuluarowych spotkań, dyskusji o nauce, medycynie i życiu, w gronie starych i nowych znajomych i przyjaciół.

W wolnym czasie czekają na Państwa: zwiedzanie PGE Narodowego, warszawskie muzea i galerie, a jeśli pogoda dopisze – kawiarnie w zaułkach Saskiej Kępy, Powiśla i Bulwarów Wiślanych i cała gościnna Warszawa. Liczymy na Państwa bardzo liczny udział, wiele pytań i dyskusji na wykładach, warsztatach i poza nimi.

Link do strony Konferencji: https://polecho2023.ptkardio.pl/

Serdecznie zapraszamy

Prof. dr hab. med. Katarzyna Mizia-Stec
Prof. dr hab. med. Piotr Szymański
w imieniu Zarządu Asocjacji oraz Komitetu Naukowego i Organizacyjnego