XXI Ogólnopolska Konferencja Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego PolEcho 2019

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXI Ogólnopolskiej Konferencji Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego PolEcho 2019, która odbędzie się w dniach 17-19 maja 2019 r. w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Szczególny nacisk w tegorocznym programie naukowym Konferencji położony został na omówienie aspektów klinicznych technik obrazowych i ich wpływu na decyzje terapeutyczne we wszystkich najważniejszych schorzeniach układu sercowo-naczyniowego, zapewniając jednocześnie ciekawe treści dla lekarzy zainteresowanych echokardiografią na wszystkich poziomach zaawansowania w wykonywaniu badań tą techniką. Wśród zaproszonych wykładowców znajdzie się wielu wybitnych polskich i światowych ekspertów w dziedzinie echokardiografii i kardiologii.

Jednocześnie mamy zaszczyt i przyjemność poinformować, że tej edycji Konferencji PolEcho towarzyszyć będzie XXV World Congress of Echocardiography and Allied Techniques organizowany pod auspicjami International Society of Cardiovascular Ultrasound. Będziemy zatem gościć w Łodzi najbardziej znaczące na świecie wydarzenie poświęcone echokardiografii.

Jesteśmy przekonani, że połączenie dwóch tak znakomitych konferencji oraz ciekawy i zróżnicowany program merytoryczny przełożą się na wysoką frekwencję entuzjastów echokardiografii z całego świata.

Mamy nadzieję, że program Konferencji spotka się z Państwa zainteresowaniem, a pobyt w Łodzi upłynie w miłej atmosferze pełnej owocnych dyskusji i spotkań w gronie przyjaciół.

Do zobaczenia w Łodzi.
prof. dr hab. n. med. Olga Trojnarska
Przewodnicząca Komitetu Naukowego
prof. dr hab. n. med. Jarosław D. Kasprzak
prof. dr hab. n. med. Piotr Lipiec
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

WAŻNE INFORMACJE:

PolEcho 2019 XXI Ogólnopolska Konferencja Sekcji Echokardiografii PTK http://polecho2019.pl/pl

Program Konferencji: http://polecho2019.pl/pl/program

Noclegi:
Dla uczestników Konferencji zainteresowanych zarezerwowaniem noclegów, proponujemy hotele w różnym standardzie i w różnych cenach. Rezerwacji należy dokonać samodzielnie.

Szczegóły na stronie: http://polecho2019.pl/pl/noclegi